Magyar Torna Szövetség

Férfi torna Mindenki tornája Női torna Ritmikus gimnasztika Aerobik Akrobatikus torna

Hírek, aktualitások

Dr. Magyar Zoltán: Haladunk előre, és ezt mindenki érzi

A Magyar Torna Szövetség elnöke, Dr. Magyar Zoltán a három érmet – Dévai Boglárka aranyérmét, a junior Balázs Krisztián ezüstérmét és Vecsernyés Dávid bronzérmét – hozó glasgow-i Európa-bajnokság után értékelte a küldöttség remek szereplését.

Tovább...

Torna Eb: Magyarország az elitben, 5. hely az éremtáblázaton

A magyar válogatott az 5. helyen végzett a vasárnap zárult torna Európa-bajnokság összesített éremtáblázatán egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel. A küldöttség aranyérmét Dévai Boglárka szerezte női ugrásban, az ezüstöt a junior nyújtódöntőben Balázs Krisztián, a bronzot pedig a felnőttek nyújtófináléjában Vecsernyés Dávid szerezte meg.

Tovább...

Torna Eb: Bronzzal ragyogott a vége – Vecsernyés Dávid a 3. nyújtón!

Vecsernyés Dávid bronzérmet nyert a nyújtó szerenkénti döntőjében a glasgow-i torna Európa-bajnokságon. Kelemen Zoltán tanítványa a harmadik magyar érmet szerezte meg a 2018-as Eb-n...

Tovább...

Torna Eb: fantasztikus szereplés, Balázs Krisztián ezüstérmes nyújtón!

Két magyar junior tornász volt érdekelt a glasgow-i Európa-bajnokság szerenkénti döntőiben: Balázs Krisztián szenzációs teljesítménnyel a Eb-ezüstérmet szerzett nyújtón, Mészáros Krisztofer pedig a 7. lett lólengésben.

Tovább...

Szökkenő vándor a Sport televízióban

A Szökkenő vándor augusztusi epizódjában a magyar tornasport egyik bástyája a Postás SE tornaszakosztálya mutatkozik be. Az adás augusztus 19-én, vasárnap 8:30 órától látható a Sport1 televízióban.