Férfi torna Mindenki tornája Női torna Ritmikus gimnasztika Aerobik Akrobatikus torna

Hírek, aktualitások

Ritmikus gimnasztika Magyar Kupa: MTK fölény a felnőttek mezőnyében

A felnőtteknél minden szeren az MTK versenyzői végeztek az élen az idei év egyik legjelentősebb hazai ritmikus gimnasztika viadalán, a Junior Felnőtt Magyar Kupán. A torna egyúttal válogatóverseny is volt.
A Törökbálinti Sportcsarnok adott otthont a 2018. évi Magyar Kupának.

Tovább...

Torna: Két szeren is ezüstérmet szereztek a tornászaink

A hölgyeknél Bácskay Csenge ugráson, míg a fiúknál Balázs Krisztián talajon szerzett ezüstérmet, az Argentínában zajló ifjúsági olimpián.

Tovább...

Ritmikus gimnasztika Magyar Kupa: az idei év egyik legfontosabb versenye következik

Vasárnap rendezik az idei év egyik legjelentősebb hazai ritmikus gimnasztika viadalát, a Junior Felnőtt Magyar kupát, amely egyben válogató is.

Tovább...

Torna-vb: Csapathirdetés a fiúknál

Kijelölték a katari világbajnokságon induló férfi csapatot. A Magyar Torna Szövetség információi szerint Vecsernyés Dávid, Kardos Botond, Boncsér Krisztián, Babos Ádám és Ryan Sheppard utazhat a vb-re.

Tovább...

Torna: Hat döntőbe kvalifikálták magukat a tornászok

Bácskay Csenge 12.033 kapott, amellyel a tizenegyedik helyen végzett. Az egyéni összetettben 48.398 egységgel a tízedik lett, ami azt jelenti, hogy kvalifikálta magát a fináléba.