A MATSZ 2011. évi Felnőtt és ifi II. o. férfi CSB sorsolása | |||||||||||||||||
A MATSZ 2011. évi Felnőtt és ifi II. o. férfi CSB sorsolása | |||||||||||||||||
Helyszín:Tornacsarnok, 1146. Bp. Istvánmezei út 1-3. | |||||||||||||||||
2011.10.01 | |||||||||||||||||
10.30 óra | P | Kalocsai SE ifi | |||||||||||||||
T | TFSE "B" | ||||||||||||||||
L | TFSE "A" | ||||||||||||||||
GY | Kalocsai SE | ||||||||||||||||
U | TFSE "C" | ||||||||||||||||
K | SZOESE | ||||||||||||||||
NY | TFSE "D" | ||||||||||||||||
kb. 13,00 óra: Az egyéni bajnokságokra benevezett versenyzők Országos Bajnoksága | |||||||||||||||||
(előtte 30 perc melegítés a TCS-ban) | |||||||||||||||||
(Sorsolásuk a helyszinen történik) | |||||||||||||||||
Férfi Felnőtt II. o. | Férfi Ifi II. o. | ||||||||||||||||
1 | Szokodi András | TFSE | 1 | Turcsik Dániel | Halasi TK | ||||||||||||
2 | Makó László | TFSE | 2 | Radics János | Bercsényi DSE | ||||||||||||
3 | Csanády Bernát | TFSE | 3 | Czakó Lajos | Bercsényi DSE | ||||||||||||
4 | Orbay Csaba | TFSE | 4 | Holló Kristóf | BHSE | ||||||||||||
5 | Faragó Tamás | TFSE | |||||||||||||||
6 | Nagy István | TFSE | |||||||||||||||
7 | Török Dániel | TFSE | |||||||||||||||
8 | Fenyvesi Ádám | TFSE | |||||||||||||||
9 | Goy Benjamin | TFSE | |||||||||||||||
10 | Duka F. Artúr | TFSE | |||||||||||||||
11 | Fehér Szabolcs | Bercsényi DSE Győr |
A MATSZ 2011. évi Felnőtt és ifi II. o. női CSB sorsolása | ||||||
Helyszín:Tornacsarnok, 1146. Bp. Istvánmezei út 1-3. | ||||||
2011.10.01 | ||||||
időpont: 10,30 | Ifjúsági II. o. Országos CSB 2. forduló | |||||
U | Pécsi TE "A'" | |||||
P1 | Postás SE | |||||
K | Pécsi TE "B" | |||||
P2 | Miskolci VSI | |||||
G | TFSE | |||||
T | Soproni TC | |||||
P3 | Kalocsai SE | |||||
időpont: kb. 13,00 | Ifjúsági II. o. egyéni bajnokság | |||||
(előtte 30 perc melegítés a TCS-ban) | (Sorsolásuk a helyszinen történik) | |||||
1 | Balogh Barbara | Pécsi TE | 10 | Matheika Zsófia | Postás SE | |
2 | Bugovits Janka | Pécsi TE | 11 | Erdős Anita | Postás SE | |
3 | Bugovits Luca | Pécsi TE | 12 | Závodszky Dalma | Postás SE | |
4 | Göncz Rebeka | Pécsi TE | 13 | Simigh Anka | Postás SE | |
5 | Laufer Zsófia | Pécsi TE | 14 | Benkő Szimonetta | Soproni TC | |
6 | Szenner Szabina | Pécsi TE | 15 | Sas Enikő | Soproni TC | |
7 | Hrincsár Nikolett | KSI SE | 16 | Mészáros Lili | Soproni TC | |
8 | Lambert Réta | Postás SE | 17 | Erdei Emma | Soproni TC | |
9 | Kukolya Blanka | Postás SE | ||||
időpont: kb. 15,30 | Felnőtt Országos CSB 2.forduló | |||||
Melegítés a Tornacsarnokban | ||||||
U | TC Békéscsaba | |||||
K | Postás SE | |||||
G | TFSE "A" | |||||
T | SzoESE | |||||
P | TFSE "B" | |||||
A felnőtt CSB és egyéni Országos Bajnokság | ||||||
a csapateredményből lesz kiszámítva és hirdetve! | ||||||
1 | Lehota Szimonetta | SzoESE | 12 | Cséka Krisztina | Postás SE | |
2 | Nagy Eszter | SzoESE | 13 | Oláh Bianka | Postás SE | |
3 | Barasits Andrea | SzoESE | 14 | Kovács Tünde | Postás SE | |
4 | Horváth Nikoletta | SzoESE | 15 | Papp Beáta | Postás SE | |
5 | Balázs Beatrix | TC Békéscsaba | 16 | Hontvári Dorina | Postás SE | |
6 | Keresztes Piroska | TC Békéscsaba | 17 | TFSE | ||
7 | Kiss Vivien | TC Békéscsaba | 18 | TFSE | ||
8 | Nyisztor Nikolett | TC Békéscsaba | 19 | TFSE | ||
9 | Varró Renáta | TC Békéscsaba | 20 | TFSE | ||
10 | Balázs Irén | TC Békéscsaba | 21 | TFSE | ||
11 | Jurkinya Katalin | KSI SE | 22 | TFSE |