Férfi torna Mindenki tornája Női torna Ritmikus gimnasztika Aerobik Akrobatikus torna


Sorsolások, időbeosztások, menetrendek



Ritmikus gimnasztika



Magyar kupa - Gyermek és serdülő korosztály

helyszín: Láng Sportcsarnok (1139 Budapest, Rozsnyai utca 4.)
időpont: 2018. október 6-7.
Letöltés:
   Magyar Kupa - gyermek és serdülő - 2018-10-06 szombat
   Magyar Kupa - gyermek és serdülő - 2018-10-07 vasárnap
   gyermek_1_-_A.pdf
   gyermek_1_-_B.pdf
   gyermek_2.pdf
   serdulo_-_A.pdf
   serdulo_-_B.pdf



Diákolimpia Országos Döntő

helyszín: Kazincbarcika
időpont: 2018. június 8-10.
VÁLTOZÁS! A verseny végleges időbeosztása az alábbiakban található
Letöltés:
   RG_DO_2018_Modositott_idorend_vasarnap.pdf
   RG_DO_2018_Modositott_idorend_szombat.pdf
   RG_DO_2018_Modositott_idorend_pentek.pdf



Budapest bajnokság

helyszín: Budapest
időpont: 2018. március 24-25.
Letöltés:
   Budapest Bajnokság - időrend - szombat
   Budapest Bajnokság - időrend - vasárnap
   I. osztály - Felnőtt
   I. osztály - Junior 1 - A csoport
   I. osztály - Junior 1 - B csoport
   I. osztály - Junior 2
   II. osztály - Felnőtt
   II. osztály - Junior 1
   II. osztály - Junior 2 - A csoport
   II. osztály - Junior 2 - B csoport



Vidékbajnokság

helyszín: Somogyjád
időpont: 2018. március 15-18.
Letöltés:
   gyermek 2
   I. osztály - felnőtt és junior 1
   I. osztály - gyermek 1
   I. osztály - junior 2
   I. osztály - serdülő
   II. osztály - felnőtt
   II. osztály - gyermek 1
   II. osztály - junior 1
   II. osztály - junior 2
   II. osztály - serdülő
   III. osztály - felnőtt
   III. osztály - gyermek 1
   III. osztály - junior 1
   III. osztály - junior 2 - A csoport
   III. osztály - junior 2 - B csoport
   III. osztály - serdülő - A csoport
   III. osztály - serdülő - B csoport
   Vidékbajnokság - időrend - csütörtök
   Vidékbajnokság - időrend - péntek
   Vidékbajnokság - időrend - szombat
   Vidékbajnokság - időrend - vasárnap




Torna

Kérjük, hogy mindenki ellenőrizze le érvényes versenyengedélyét és sportorvosi igazolását! Ezek hiányában a versenyző nem indítható!

Fiú Serdülő kezdő (SK)- haladó (SH) Országos Csapat és egyéni bajnokság 3. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. október 28., vasárnap 10:30
Letöltés: fiu_serdulo_kezdo-halado_CSB_es_egyeni_bajnoksag_3_fordulo_2018-10-28.xls


A MATSZ 2018.évi Fiú Ifjúsági I. o.- Krasznai Kupa és kadet I. o. egéni OB

és

A MATSZ 2018.évi Fiú Ifjúsági és kadet I. o. szerenkénti döntők

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. október 26., péntek 16:00 és október 27., szombat 10:30
Letöltés: fiu_ifjusagi_egyeni_OB-Krasznai_kupa_es_kadet_I_o_egyeni_OB_2018-10-26-27.xls


MATSZ Leány serdülő I.o. és Gyermek kezdő-haladó CSB. 3. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. október 20.
Letöltés: Leany_gyermek_kezdo-halado-serdulo_I_o_CSB_3_fordulo_2018-10-20.xls


Fiú gyermek kezdő-haladó Országos CSB 3. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. október 6-7.
Kezdő (2018. október 6.): fiu_gyermek_kezdo_orszagos_CSB_3_fordulo_2018-10-06.xls
Haladó (2018. október 7.): fiu_gyermek_halado_orszagos_CSB_3_fordulo_2018-10-07.xls


MATSZ-Prolan férfi felnőtt I. o. és Női felnőtt-ifjúsági I. o. Országos Egyéni Bajnokság

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. szeptember 14-16.
Letöltés: Prolan_ferfi_felnott_I_o_es_noi_felnott-ifi_I_o_OB_2018-09-14-16.xls


HUN - POL - ROU MAG TEAM

helyszín:Tatai edzőtábor (2890 Tata, Bajui u 21.)
időpont: 2018. július 21., szombat 10:30
Letöltés: HUN-POL-ROU_mag_team_Tata_2018-07-20.xlsx


MATSZ - PROLAN 2018. évi Női felnőtt-ifjúsági és Férfi felnőtt szerbajnokság

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. július 14-15.
Letöltés:
ferfi_felnott_noi_felnott_ifi_2018_szerbajnoksag_2018-07-14.xls
ferfi_felnott_noi_felnott_ifi_2018_szerbajnoksag_2018-07-15.xls


HUN - AUT - CZE - SVK WAG Senior-Junior TEAM and Individual MTK Cup

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. július 7., szombat 10:30
Letöltés: AUT-SVK-CZE-HUN_WAG_TEAM_Sorsolas_2018-07-07.xlsx


Férfi felnőtt I. osztályú CSB 1. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. június 30., szombat 10:30
Letöltés: ferfi_felnott_I_o_CSB_1_fordulo_2018-06-30.xls


Fiú gyermek haladó Budapest - Vidék CSB 2. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. június 17., vasárnap 10:00
Letöltés: Fiu_Gyermek_halado_Bp-V_CSB_2_fordulo_2018-06-17.xls


Fiú gyermek kezdő Budapest - Vidék CSB 2. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. június 16., szombat 10:00
Letöltés: Fiu_Gyermek_kezdo_Bp-V_CSB_2_fordulo_2018-06-16.xls


Fiú Serdülő kezdő (SK)- haladó (SH) Bp-V csapat- és egyéni bajnokság 2. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. június 3., vasárnap 10:30
Letöltés: fiu_serdulo_kezdo-halado_budapest-videk_CSB_2_fordulo_2018-06-03.xls


Fiú ifjúsági-kadet I.o. Bp-V.bajnokság

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. június 2., szombat 10:30
Letöltés: fiu_ifi-kadet_budapest-videk_bajnoksag_2018-06-02.xls


Budapest Kupa I-III korcsoport

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. május 26., szombat
Letöltés: Budapest_Kupa_I-III_korcsoport_2018-05-26.xlsx


Matolay Elek emlékverseny és Női Szuper CSB 1. forduló

Női ifjúsági I. o. Budapest - Vidék CSB 1. forduló

helyszín:KÉSZ Aréna - 6100 Kiskunfélegyháza,Kossuth u. 35.
időpont: 2018. május 19., szombat
Letöltés: Matolay_Sorsolas_2018-05-19.xls


MATSZ - Zsebibaba I-IV. korcsoport Budapest-vidék CSB. 1. forduló

VÁLTOZÁS! A változások csak a III-IV. koroport sorsolásait érintik! IV. korcsoportos csapat nem lesz,így a III. korcsoport versenyzői két fordulóban versenyeznek. Az időrend változásról minden érintett csapattal egyeztettünk, ezért kérnénk ezt figyelembe venni!
helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. május 12., szombat 9:00
Letöltés: Matsz_Zsebibaba_I-IV_kcs_Bp-V_CSB_1_fordulo_2018-05-12.xls


Fiú gyermek haladó CSB. 1. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. május 6., vasárnap 10:00
Letöltés: Fiu_Gyermek_halado_CSB_1_fordulo_2018-05-06.xls


Fiú gyermek kezdő CSB. 1. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. május 5., szombat 10:00
Letöltés: Fiu_Gyermek_kezdo_CSB_1_fordulo_2018-05-05.xls


Fiú Serdülő kezdő (SK)- haladó (SH) CSB. 1. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. április 29., vasárnap 10:30
Letöltés: Fiu_serdulo_kezdo-halado_CSB_1_fordulo_2018-04-29.xls


Fiú ifjúsági-kadet I.o. válogató verseny

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. április 28., szombat 10:30
Letöltés: Fiu_ifi-kadet_valogato_verseny_2018-04-28.xls


MATSZ Leány serdülő I. o. és Gyermek kezdő-haladó CSB 2. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. április 22., vasárnap 9:30
Letöltés: leany_gyermek_kezdo-halado_serdulo_I_o_CSB_2_fordulo_2018-04-22.xls


MATSZ férfi felnőtt II. o. és ifi II. o. Budapest-Vidék CSB 1. forduló és egyéni bajnokság

Férfi serdülő II. o. és kadet II. o. Budapest-Vidék CSB 1. forduló és egyéni bajnokság

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. április 15., vasárnap 10:00
Letöltés: ferfi_felnott_ifi_kadet_serdulo_II_o_CSB_1_fordulo_Bp-V_egyeni_2018-04-15.xls


MATSZ Női Felnőtt-ifi II.o. és serdülő II.o. Csapat és egyéni Budapest-Vidék bajnokság

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. április 14., szombat 10:00
Letöltés: noi_felnott_ifi_serdulo_II_o_CSB_1_fordulo_2018-04-14.xls


MATSZ Leány serdülő I. o. és Gyermek kezdő-haladó CSB 1. forduló

helyszín:Tornacsarnok (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.)
időpont: 2018. március 24., szombat 10:00
Letöltés: Leany_gyermek_kezdo-halado_serdulo_I_o_CSB_1_fordulo_2018-03-24.xls