Keleti Ágnes öt olimpiai aranyérme EB-ezüstérmes junior férfi csapat EB-bronzérmes junior női csapat Kocsis Evelin - ritmikus gimnasztika junior EB-bronzérmes Keleti Ágnes 100 éves Férfi csapat EB - hazaérkezés Női csapat EB - hazaérkezés

Hírek

Ritmikus gimnasztika Eb – Amit a szerekről tudni kell...

A ritmikus gimnasztikázók kötődnek a saját szereikhez. A hazai rendezésű Európa-bajnokság sajtócsapata a felnőttek edzésén forgatott. Versenyzőink ott meséltek a szereikről.
Pigniczki Fanni például saját magának gyártatott buzogányokat. „Minden szernél igaz, hogy a zenéhez és a ruhához is passzolnia kell. Éppen ezért én..."

Tovább...

Ritmikus gimnasztika Eb – Különleges fotózás, egyedi plakátok

Országszerte találkozhatunk azokkal a plakátokkal, amelyeken a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon induló magyar versenyzők láthatók. Pigniczki Fanni szerint jól sikerültek a fotók, és a fotózás is emlékezetes marad számukra.
Mindig nagy kihívás jól megcsinálni egy fotózást alanyként.

Tovább...
Elhunyt Keszthelyi Rudolf

Mély fájdalommal értesítjük tornász barátainkat, hogy Keszthelyi Rudolf, Szunyi bácsi életének 90. esztendejében, itt hagyott bennünket...
Szunyi bácsi tagja volt az 1960. évi olimpián 12. helyen végzett csapatnak, világbajnoki 12. helyezett, többszörös Magyar Bajnok.

Tovább...
Ritmikus gimnasztika Eb – Jól vizsgázott a felnőtt együttes kéziszer csapat a kontinensbajnokság előtt

Egy negyedik és egy ötödik hellyel zárt a felnőtt együttes kéziszer csapat a bakui Európa Kupán. A Hagymási Kira, Jurca Lilla, Mészáros Mandula, Pesti Dalma, Szabados Dóra, Urbán-Szabó Mónika alkotta csapat 5 karikával végzett ötödikként (32.050), míg 3 szalag, 2 labdával a negyedik helyet szerezte meg (29.900).

Tovább...
Torna Eb – Két 8. hely a szerfinálékban

Székely Zója és Péter Sára is 8. lett Riminiben a szerenkénti döntőkben. A két tornász volt a magyar delegáció utolsó két versenyzője, akik szerekhez léptek a kontinensbajnokságon.