Keleti Ágnes öt olimpiai aranyérme EB-ezüstérmes junior férfi csapat EB-bronzérmes junior női csapat Kocsis Evelin - ritmikus gimnasztika junior EB-bronzérmes Keleti Ágnes 100 éves Férfi csapat EB - hazaérkezés Női csapat EB - hazaérkezés

Hírek

Rg – Három magyar döntős hely Athénban

Sporttörténelmi ritmikus gimnasztika VK! Athénban három egyéni világkupa-finálét értek el a magyarok. Pigniczki Fanni karikával 5., labdával 6. lett. Élete első VK-fináléjában Wiesner Hanna szalaggal az ötödik helyet szerezte meg.
A sportág történetében még sosem volt három magyar döntős helyezés a világkupákon.

Tovább...
Aerobik VK: Magyar ezüstérem Portugáliában

Az aerobik csoport dobogóra állt az első idei világkupa versenyen. Az eseménynek a portugáliai Cantanhede adott otthont.
A zárónapi döntők során a Fejér Fruzsina, Mikulecz András kettősnek, és az aerobik csoportnak szurkolhattunk. Az Óbudai WDSE ötöse, azaz Fejér Fruzsina, Kőnig Antónia, Himmel Tünde, Mikulecz András és Lőcsei Zoltán nagyot versenyzett, és végül az olaszok mögött, a dobogón megelőzve a franciákat, második lett.

Tovább...
Torna: Mayer-tripla a Waberer's ob szerenkénti döntőiben

A dunaújvárosi Mayer Gréta három szeren, ugráson, talajon és gerendán is diadalmaskodni tudott - utóbbi szeren az olimpiai kvótás Czifra Bettina Lilivel holtversenyben - a női tornászok Waberer’s...

Tovább...
Aerobik VK: Finalista a csoport is

Az aerobik csoport is bejutott a döntőbe az első idei világkupa versenyen. Az eseménynek a portugáliai Cantanhede ad otthont.

Tovább...
Lendület az M4 Sporton

A márciusi Lendületben a hazai versenyek mellett a közelgő budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságról is szó lesz. A Lendület március 28-án, csütörtökön, 13:30 órakor kezdődik az M4 Sporton.