Párizsban megkezdődött a 2025-ös Challenge Világkupa, ahol a magyar színeket Zámbori Zala és Molnár Botond képviseli. A két fiatal tornász sikeresen teljesítette a pódiumedzést – tudtuk meg Tóth Levente edzőtől.

„Jól edzett Botond és Zala is, hosszú és hasznos gyakorlás volt. A pódiumon a szereket és a környezetet megfelelően megszokták, ami fontos lépés a hétvégi verseny előtt. Nagyon erős és nívós mezőny gyűlt össze: 53 ország 160 versenyzője vesz részt, köztük olimpiai, világ- és Európa-bajnokok” – mondta Tóth.
A szakember hozzátette, Zámbori Zala öt szeren indul – ugrás kivételével mindegyiken bemutatja gyakorlatát –, míg Molnár Botond hat szeren szerepel majd. A magyarok készen állnak a rajtra, ahol cél a gyakorlatok hibátlan bemutatása.