Férfi torna Mindenki tornája Női torna Ritmikus gimnasztika Aerobik Akrobatikus torna

Hírek, aktualitások

Covid-19 információk

Legutolsó frissítés dátuma: 2022. március 17.

Világjátékok: Letették az esküt a sportolók, Bali mondta a fogadalmat

Nagy megtiszteltés érte a világbajnok aerobikost Bali Dánielt, ugyanis Jakabos Zsuzsanna olimpikon úszóval az oldalán ők ketten mondták a Világjátékokra utazó csapat fogadalomtételének szövegét.
Letette az esküt az egyesült államokbeli Világjátékokra utazó magyar csapat.

Tovább...
Aerobik vb: Bali sportolóként és koreográfusként is bizonyított

Ahogyan arról már beszámoltunk, a magyar delegáció sporttörténelmi teljesítményt nyújtott a portugáliai aerobik világbajnokságon, hiszen a mieink a team ranking versenyben, vegyespárosban és trióban aranyérmet szereztek, e mellett aerodance...

Tovább...
Torna: Huszonöt érmet szereztek a magyar tornászok

Nagy siker volt a tornászok hetedik alkalommal megtartott nemzetközi Budapest Kupája, ahol a magyar fiú utánpótlás versenyzők két nap alatt három korosztályban összesen 25 érmet szereztek a Központi Tornacsarnokban.

Tovább...
Torna: Nemzetközi verseny a Tornacsarnokban

Tizenhárom nemzet utánpótlás fiú tornászai mérik össze tudásukat május 25-26-án az idei Budapest Kupán, melynek helyszínéül a fővárosi Központi Tornacsarnok szolgál.

Tovább...
Lendület az M4-en

Ezúttal rendhagyó időpontban, július 1-jén, pénteken lesz a Lendület tornamagazin júniusi adása, amely 13:15 órakor kezdődik. A júniusi adásban a férfi-női tornászok utánpótlás viadalai mellett a közelgő Világjátékokról is szó lesz.